SPRAWDŹ NAJNOWSZE PROMOCJE

ZADZWOŃ DO NAS

(+48) 605 273 778

Beata Cieślik - EkoAzyl

Sklep ze zdrową żywnością

dostawa i płatność

Sklep ze zdrową żywnością dostępny od ręki dla każdego. To niezwykle ważne, aby zamawiane przez Ciebie produkty były dostarczone do Ciebie odpowiednio zapakowane i w możliwie szybkim terminie. 

Właśnie dlatego współpracujemy tylko z firmami, które dotychczas nas i naszych klientów nie zawodzą. Naszym klientom udostępniamy kilka form dostawy zamówionych produktów. Wszystkie pakujemy w ekologiczny sposób wykorzystując między innymi opakowania tekturowe i foliowe, w których otrzymaliśmy je od producentów. Innymi słowy, dajemy tym opakowaniom drugie życie.

Wszystkie płatności w naszym sklepie są bezpieczne, a podane przez Ciebie informacje o kartach płatniczych nie są przez nas w żaden sposób przechowywane. Nasz sklep korzysta również z szyfrowania danych z wykorzystaniem certyfikatu SSL. Potwierdza to mała kłódeczka widoczna przy adresie www naszego sklepu internetowego.

metody płatności

koszty dostawy

zamówienia do 200 zł

dostawa od 14,00 zł

zamówienia powyżej 200 zł

zawsze za darmo!

Chcesz rozpocząć nowy etap w swoim życiu i prowadzić zdrową, w pełni naturalną kuchnię

Wybierz zdrową żywność, którą proponujemy Ci w naszym sklepie! Tutaj znajdziesz takie produkty jak herbaty, yerba mate, kawy, oleje, suplementy diety, a także nasiona i ziarna.

Zdrowa żywność to tajemny klucz, który pozwoli Ci otworzyć drzwi do krainy zdrowia i pełni szczęścia. Poznaj ją razem z nami i ciesz się życiem!

Nasz sklep jest chwilowo niedostępny. Trwają prace serwisowe.